Seznam členů

  • Vytisknout

Přihláška pro nové členy zde.

Podmínky pro přistoupení člena spolku zde.

48 hornacko ostrozsko

Seznam pracovních skupin spolku:

1. Nezisková a sociální oblast

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Členové pracovní skupiny:

  • Jarmila Hrušková
  • Vendula Marková
  • Mgr. Vlastimil Vaněk

2. Podnikání

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Členové pracovní skupiny:

  • Ing. Antonín Kolůch
  • Alena Vyskočilová
  • Lenka Buráňová
  • Karel Janík
  • Hana Minaříková
  • Jan Čerešňák
  • František Křivák

3. Cestovní ruch

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Členové pracovní skupiny:

  • Radek Komárek
  • Hana Habartová
  • Stanislav Tureček
  • Alena Cíchová

4. Životní prostředí

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Členové pracovní skupiny:

  • Marie Petrů, Dis.
  • Ing. Jiří Prášek
  • Antonín Jelének

5. Vzdělávání a zaměstnanost

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Členové pracovní skupiny:

  • Ing. Miloš Valenta
  • Tomáš Vávra
  • Mirek Malůš
  • Miroslav Kuřimský
  • Mgr. Ivana Majíčková

6. Rozvoj obcí

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Členové pracovní skupiny:

  • Ing. Vlastimil Petřík
  • Ing. Roman Tuháček
  • Bohuslav Vávra
  • Antonín Minařík
  • Ing. Petr Šmidrkal
  • Ing. Radim Buzík
  • JUDr. Ladislav Čerešňák
  • Mgr. Antonín Okénka
  • Mgr. Pavel Gráf
  • Dalibor Procházka
  • JUDr. PhDr. Petr Kolář PhD.
  • Mgr. Marta Polášková
  • Ing. Martin Křižan
  • Ing. Jaroslava Bedřichová
  • Igor Vavřík
  • Milan Kostelanský
  • Petr Horňák
  • Svatava Blahynková

7. Kulturní dědictví

Vedoucí pracovní skupiny: Jana Bujáková

Čleové pracovní skupiny:

  • Vít Hrabal
  • Miroslav Minařík


Seznam členů MAS Horňácko a Ostrožsko, schválený valnou hromadou dne 26.2.2019

Seznam členů MAS:

 

Individuální statutární orgán

1. Předseda MAS

Český svaz včelařů, o.s., Základní organizace Uherský Ostroh

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Mgr. Vlastimil Vaněk
E-mail: vanekvlastik@seznam.cz

Pracovní skupina: Nezisková a sociální oblast

 

2. Místopředseda MAS

Ing. Jiří Prášek

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Ing. Jiří Prášek
E-mail: jiri-prasek@seznam.cz

Pracovní skupina: Životní prostředí

 


 

Programový výbor

Ing. Jiří Prášek

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Ing. Jiří Prášek
E-mail: jiri-prasek@seznam.cz

Pracovní skupina: Životní prostředí

 

Český svaz včelařů, o.s., Základní organizace Uherský Ostroh

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Mgr. Vlastimil Vaněk

Email: vanekvlastik@seznam.cz

Pracovní skupina: Nezisková a sociální oblast

 

3. Obec Boršice u Blatnice

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Bohuslav Vávra
E-mail: starosta.borsice.blatnice@seznam.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

4. Alena Vyskočilová

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Alena Vyskočilová
E-mail: svyskocil@seznam.cz

Pracovní skupina: Podnikání

 

5. Alena Cíchová

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Alena Cíchová
E-mail: alenacichova@email.cz

Pracovní skupina: Cestovní ruch

 

6. Město Veselí nad Moravou

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: JUDr. PhDr. Petr Kolář, Ph.D.
E-mail: starosta@veseli-nad-moravou.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

7.Matice Svatoantonínská o.s.

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Jarmila Hrušková
E-mail: hrus@email.cz 

Pracovní skupina: Nezisková a sociální oblast

 


 

Výběrová komise

8.UNIS JAKOS, s.r.o.

Právní forma: PO, statutární zástupce

Pověřený zástupce: František Křivák
E-mail: krivak.frantisek@seznam.cz

Pracovní skupina: Podnikání

 

9. Lenka Buráňová

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Lenka Buráňová
E-mail: buranova@seznam.cz

Pracovní skupina: Podnikání

 

10.Vzdělávací a informační středisko Bílé Karpaty, o.p.s.

Právní forma: PO, statutární zástupce

Pověřený zástupce: Marie Petrů DiS.
E-mail: petru@bilekarpaty.cz

Pracovní skupina: Životní prostředí

 

11. Obec Ostrožská Nová Ves

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Jaroslava Bedřichová
E-mail: starosta@onves.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí


12.Antonín Jelének

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Antonín Jelének
E-mail: antonin.jelenek@seznam.cz

Pracovní skupina: Životní prostředí

 

13. Obec Nová Lhota


Právní forma: PO, pověřený zástupce

Pověřený zástupce: Mgr. Antonín Okénka
E-mail: starosta.novalhota@seznam.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

14. Město Hluk

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Martin Křižan
E-mail: starosta@mestohluk.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

15.Mužský pěvecký sbor, o.s., Boršičané

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Vít Hrabal
E-mail: hrabal@seznam.cz

Pracovní skupina: Kulturní dědictví

 

16.Snails Kunovice

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Miroslav Kuřimský
E-mail: kurimsky@agenturanp.cz

Pracovní skupina: Vzdělání a zaměstnanost

 


 

Kontrolní a revizní komise

17. Obec Louka

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Radim Buzík
E-mail: starosta@obeclouka.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

18. Ostrožsko a.s.

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Ing. Antonín Kolůch
E-mail: info@ostrozskoas.cz

Pracovní skupina: Podnikání

 

19.Český svaz včelařů o.s., Základní organizace Ostrožská Nová Ves

Právní forma: PO, pověřený zástupce

Pověřený zástupce: Ing. Miloš Valenta, PhD.
E-mail: mval@centrum.cz

Pracovní skupina: Vzdělání a zaměstnanost

 


 

Ostatní členové MAS

20. Město Uherský Ostroh

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Vlastimil Petřík
E-mail: starosta@uhostroh.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

21. Obec Lipov

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: JUDr. Ladislav Čerešňák
E-mail: starosta@obeclipov.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

22. Obec Javorník

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Dalibor Procházka
E-mail: starosta@javornik-ho.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

23. Obec Hrubá Vrbka

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Mgr. Pavel Gráf
E-mail: starosta@hrubavrbka.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

24.Sportovně střelecký klub Uherský Ostroh

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Mirek Malůš
E-mail: mirdamalus@seznam.cz

Pracovní: Vzdělávání a zaměstnanost

 

25.Slovácký Aeroklub Kunovice o.s.

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Miroslav Minařík
E-mail: mirekmorava@yahoo.com

Pracovní skupina: Vzdělávání a zaměstnanost

 

26.Radek Komárek

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Radek Komárek
E-mail: komarek.gs@seznam.cz

Pracovní skupina: Cestovní ruch

 

27.Zemědělské družstvo VESELAN

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Karel Janík
E-mail: zdveselan@cbox.cz

Pracovní skupina: Podnikání

 

28.Občanské sdružení Koštýř o.s.

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Tomáš Vávra
E-mail: vavrat@seznam.cz

Pracovní skupina: Vzdělávání a zaměstnanost


29. Hana Habartová

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Hana Habartová
E-mail: hana@batakanal.cz

Pracovní skupina: Cestovní ruch

 

30.Dům dětí a mládeže Hluk

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Vendula Marková
E-mail: ddmhluk@uhedu.cz

Pracovní skupina: Nezisková a sociální oblast


31. Hana Minaříková

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Hana Minaříková
E-mail: minarik-schaumann@email.cz

Pracovní skupina: Podnikání


32. Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves, s.r.o.

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Stanislav Tureček
E-mail: stanislav.turecek@gmail.com

Pracovní skupina: Cestovní ruch

 

33. Obec Kuželov

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Milan Kostelanský
E-mail: obec@kuzelov.com

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

34. Obec Suchov

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Petr Horňák
E-mail: ou-suchov@post.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

35. Obec Blatnice pod Svatým Antonínkem

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Svatava Blahynková
E-mail: starostka@obecblatnice.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

36. Obec Malá Vrbka

Právní forma: PO

Statutární zástupce: Igor Vavřík
E-mail: obec@malavrbka.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

37. Jan Čerešňák

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Jan Čerešňák
E-mail: ceresjan@centrum.cz

Pracovní skupina: Podnikání

 

38. Mgr. Ivana Majíčková

Právní forma: FO

Pověřený zástupce: Mgr. Ivana Majíčková
Email: ivana.majickova@hotmail.cz

Pracovní skupina: Vzdělávání a zaměstnanost

 

39. Město Kunovice

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Mgr. Marta Polášková
Email: marta.polaskova@mesto-kunovice.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

40. Obec Blatnička

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Antonín Minařík
Email: starostablatnicka@seznam.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

41. Obec Ostrožská Lhota

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Roman Tuháček
Email: ostrlhota@ostrozskalhota.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí

 

42. Obec Velká nad Veličkou

Právní forma: PO

Pověřený zástupce: Ing. Petr Šmidrkal
Email: smidrkal@obecvelka.cz

Pracovní skupina: Rozvoj obcí